Vítězkou 8. ročníku Dívky Šumavy 2013 je Barbora Povišerová

foto V sobotu 21. 9. se v plzeňském Parkhotelu konal 8. finálový galavečer soutěže o “nejkrásnější dívku” na jihozápadě Čech. Večer se nesl v duchu muzikálových melodií, které dívky předváděly ve svých volných disciplínách, místo tradiční promenády v plavkách se po mole procházely s andělskými křídly a rozhovory s moderátorkou, Ivou Kubelkovou, proběhl formou talk show. V závěru večera se vyhlásilo celkem 10 titulů a dražila se krásná korunka z dílny Miloše Vetengla za přítomnosti Miss ČR 2003 a patronky letošního ročníku, Lucie Křížkové. Rekordní částka 80.000,- Kč poputuje 7 letému Lukáškovi na speciální klim terapii a druhá část do útulku pro týrané a nechtěné koně v Miřkově u Domažlic.

Vítězkou 8. ročníku se stala 19 letá Barbora Povišerová z Českých Budějovic, která nejvíce zabodovala svojí volnou disciplínou, v kombinaci baletní a gymnastické sestavy představila své téma Fantom Opery. Druhá skončila taktéž jihočeška, Vendula Neumanová z Velešína, která zabodovala i u posluchačů rádia Kiss Jižní Čechy. Třetí Anna Khajlová z Rokycan, ta se stala i Dívkou PublikaNejsympatičtějším hlasem rádia Kiss Proton. Tváří Deníku, Dívkou Škodateamu a Dívkou Sympatie 2013 se stala plzeňačka Veronika Dejová. Na webu Regionplzen.cz získala nejvíce hlasů Klára Čížová z Nýřan.

Krásná moderátorka, Iva Kubelková, sršela energií, vtipem a dokonce v průběhu večera předala mikrofon a vedení dvou disciplín jednomu z diváků. Hostem byla finalistka Superstar Natálie Kubištová a Karol Komenda.

Děkujeme všem partnerům za podporu a divákům za skvělou atmosféru!


fotofoto

Večerem provedla Iva Kubelková.                                                                            Módní přehlídka značky Desigual.

fotofoto

Muzikálové volné disciplíny - Andrea Davidová a Singing in the rain.                           Finalistky jako andělé.

fotofoto

Promenáda v luxusním prádle Victoria´s Secret.                                                        Korunka vítězky se vydražila za 80.000,- Kč.

Kompletní fotogalerie z finálového galavečera zde.

Copyright - Všechna práva vyhrazena | vytvořil Miloš Brandt | valid xhtml | valid css