8. ročník oficiálně zahájen.

Letos opět pod záštitou hejtmanů Plzeňského a Jihočeského kraje zahajujeme již 8. ročník soutěže o “nejkrásnější” Dívku Šumavy. Od 1. března do 15. dubna se dívky z obou krajů mohou hlásit do soutěže. Castingy se uskuteční v dubnu v Plzni a Českých Budějovicích. Z obou vzejde vždy pětice finalistek. Na ty čeká velmi pestrý program. Kromě akcí našich partnerů je čekají dvě soustředění, kde budou v péči skutečných profesionálů! Studio Design Block pod vedením Dity Noskové Bezděkové se postará o styling a úpravu image finalistek, koučka Lenka Černá prozradí dívkám jak rozvíjet svoji osobnost, pracovat se stresovými situacemi, jak si dodávat sebedůvěru, bez obav vystupovat a hovořit na veřejnosti, či s médii. O zdravém životním stylu a stravování bude s finalistkami hovořit Mgr. Margit Slimáková, Ph.D.

Dívky budou mít možnost pracovat na své fyzické kondici po celou dobu účasti v soutěži, jihočešky bude mít v péči trenér, Mgr. Jirka Gruntorád a Fitness14, dívky z Plzeňského kraje Markéta Křížová a sportcentrum Golden Body. Absolvují také trénink pod vedením lektorů plavání a za odměnu pak ochutnají lahůdky japonské kuchyně v restauraci ZEKE SUSHI.

Fotografovat se letos budou v luxusním plzeňském music clubu Pantheon, kde proběhne i první oficiální představení finalistek s přehlídkami značek Desigual a Victoria’s Secret by Chickie! I fanoušci Pantheonu si budou volit svoji tvář.

Pro mladé dívky se tedy nabízí jedinečná příležitost jak se stát součástí dnes již největší soutěže krásy v jihozápadních Čechách, jak získat nové zkušenosti a znalosti, jak zviditelnit svoji osobnost, své schopnosti. Nehledáme profesionálky, modelky, Miss, hledáme nové tváře, dívky u kterých funguje spojení krásy fyzické s krásou v srdci.

Těšíme se na vás!

Váš DS tým

prihlaska

Copyright - Všechna práva vyhrazena | vytvořil Miloš Brandt | valid xhtml | valid css